Keď huby žiaria

Jednoduchý dizajn a jemné tvary sú znakom elegantnej série Sponge, ktorá vo vás bude evokovať pokoj a pohodu lesa, kde sa dizajnéri série inšpirovali. Svietidlo možno používať vnútri aj vonku, lampa je odolná voči dažďu i vetru, a preto pre ňu určite nájdete veľa možností využitia. Vďaka zabudovanej dobíjacej batérii si navyše Sponge On A Stick môžete vziať so sebou kamkoľvek. Batériu môžete nabíjať aj umiestnením lampy do nabíjacej stanice, ktorá je súčasťou balenia. Lampu je stmievateľná v troch stupňoch.

Sponge ponúka tri úrovne intenzity osvetlenia. Vstavaná batéria vydrží svietiť pri 300 lúmenoch až päť hodín, pri 200 lúmenoch 9 hodín a pri 100 lúmenoch až 18 hodín. Nabíjanie batérie z 0 na 100 % trvá 6 hodín.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

špongia (png)

Univerzálne dizajnové prenosné svietidlo do záhrady i interiéru Nordlux Sponge On A Stick, s trojstupňovým stmievaním a nabíjaním pomocou USB kábla alebo nabíjacej stanice. (čierna)
Stmievateľné
áno
Doba nabíjania
6 hodin
Výdrž batérie
300lm/5h, 200lm/9h, 100lm/18h
Životnost žárovky
30000 hodin
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.