Nordlux Bring To Go 16

výrobca Nordlux #2218023001
43
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kamkoľvek s vami

Bring To Go 16 je štýlové prenosné vonkajšie svetlo od Nordluxu, ktoré jednoducho dobijete pomocou USB portu. Okrúhla svetelná plocha je obklopená čiernou gumičkou, ktorý zároveň možno použiť aj ako rukoväť alebo záves. Svietidlo je stmievateľné vo dvoch krokoch pomocou funkcie moodmaker. Vodoodolný povrch z recyklovaných materiálov sa hodí všade, kam si ho budete chcieť vziať – na pláž, na terasu alebo do parku, kde rozsvietite noc príjemnou atmosférou.

Výdrž batérie je pri 100 % osvetlení 8 hodín, pri 30 % osvetlení 24 hodín.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

bring (png)

Prenosné svetlo Bring To Go 16 od Nordluxu s dvojstupňovým stmievačom, vyrobené z recyklovaných materiálov. (čierna)
Stmievateľné
áno
Doba nabíjania
6 hodin
Výdrž batérie
100lm/8h, 30lm/24h
Životnost žárovky
25000 hodin

Súvisiaci tovar

Designers Trust by Timothy Jacob Jensen
Designers Trust by Timothy Jacob Jensen
Spoznajte návrhárov svetla

Designers Trust by Timothy Jacob Jensen

Timothy Jacob Jensen byl od mladého věku přitahován designem, asi i proto že pochází z rodiny, kde má toto povolání několikagenerační tradici. Stal se hlavním designérem a zakladatelem platformy Designers Trust. Tato platforma sdružuje některé z nejkompetentnějších designérů na světě a nabízí jim příležitost přispět k lepším a udržitelnějším designovým řešením.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.