Nordlux Strap To Go

výrobca Nordlux kolekce Strap #46195001
K dispozícii v showroome Praha
?
86 € 65
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svetlo na cestu

Najnovší prírastok do rodiny Strap od Nordluxu je praktická malá lampička, ktorú si môžete vziať všade so sebou. Dobíja sa pomocou USB kábla a typický pásik navrchu lampy slúži ako praktické pútko na prenášanie. Vďaka vysokému krytiu je vhodná aj na vonkajšie použitie, skvele sa hodí na miestach, kde nemáte k dispozícii elektrinu a potrebujete si posvietiť, ale bude aj krásnym doplnkom interiéru. Navyše má trojstupňový stmievač, pomocou ktorého si zvolíte intenzitu a teplotu svetla, aká je pre vás práve najpríjemnejšia. 

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Trojstupňový stmievač Moodmaker:
image002
Zapnite vypínač =100 % svetlo.
Vypnite a do 5 sekúnd opäť zapnite vypínač = 50 % svetlo.
Vypnite a do 5 sekúnd opäť zapnite vypínač = 20 % svetlo.
Potom môžete cyklus zopakovať.

Súčasťou balenia je dobíjací USB kábel.

Najnovší potomok rodiny Strap od Nordluxu – praktická malá lampička, nabíjanie pomocou USB kábla, trojstupňový stmievač, krytie IP54. (biela, čierna)
Svetelný tok
240lm
Doba nabíjania
6 hodin
Výdrž batérie
300lm/5h, 200lm/10h, 100lm/18h
Životnost žárovky
30000 hodin
Bjørn + Balle
Bjørn + Balle
Spoznajte návrhárov svetla

Bjørn + Balle

Christian Bjørn a Rune Balle jsou jedni z nejosobitějších designerů firmy Nordlux. Jejich síla spočívá v umění zkombinovat minimalistický skandinávský design a aktuální designové trendy. Produkty z jejich rukou mají vždy tyto společné prvky - cit pro detail, chytrou kombinaci materiálů a silnou identitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.