Nordlux Kettle 36

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2018013002
119 € 83
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svetlo nekonečných možností

Aký typ svetla vytvoríte z vonkajšej lampy Kettle? Všetko závisí od vás a od príslušenstva, ktoré si vyberiete. Svetlo môžete zavesiť, len tak ho položiť na stôl, na zem, terasu, môže byť svetlom na zapichovacom stĺpiku, môže zdobiť záhradu na elegantnej trojnožke.

Súčasťou balenia je povrázok na zavesenie.

Kettle ponúka tri úrovne intenzity svetla. Vstavaná batéria vydrží pri maximálnej intenzite svetla až päť hodín; ak si zvolíte menej intenzívne svetlo, batéria môže vydržať oveľa dlhšie. Potom ju jednoducho dobijete pomocou USB kábla.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

 

Dizajnové záhradné svetlo s univerzálnym využitím (červená)
Stmievateľné
áno
Doba nabíjania
450lm/6h, 300lm/9h, 150lm/18h
Výdrž batérie
8 hodin
Životnost žárovky
30000 hodin
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.