Nordlux Sponge To Go

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2018145003
65
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Keď huby žiaria

Jednoduchý dizajn a jemné tvary sú znakom elegantnej série Nordlux Sponge, ktorá vo vás bude evokovať pokoj a pohodu lesa, kde sa dizajnéri tohto svetla inšpirovali. Svetlo možno používať vnútri i vonku, lampa je odolná voči dažďu a vetru. Dobíja sa pomocou USB kábla a má praktickú rukoväť, vďaka ktorému sa dobre prenáša. Lampa je stmievateľná.

Sponge ponúka tri úrovne intenzity osvetlenia. Vstavaná batéria vydrží pri maximálnej intenzite svetla až päť hodín; ak si zvolíte menej intenzívne svetlo, batéria môže vydržať oveľa dlhšie. Dobijete ju jednoducho použitím USB kábla.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku

Univerzálne dizajnové svetlo do záhrady a interiéru – Nordlux Sponge (čierna)
Stmievač
áno
Doba nabíjania
6 hodin
Výdrž batérie
300lm/5h, 200lm/10h, 100lm/18h
Životnost žárovky
30000 hodin
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.