Nordlux Sponge To Go

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2018145003
65
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Keď huby žiaria

Jednoduchý dizajn a jemné tvary sú znakom elegantnej série Nordlux Sponge, ktorá vo vás bude evokovať pokoj a pohodu lesa, kde sa dizajnéri tohto svetla inšpirovali. Svetlo možno používať vnútri i vonku, lampa je odolná voči dažďu a vetru. Dobíja sa pomocou USB kábla a má praktickú rukoväť, vďaka ktorému sa dobre prenáša. Lampa je stmievateľná.

Sponge ponúka tri úrovne intenzity osvetlenia. Vstavaná batéria vydrží pri maximálnej intenzite svetla až päť hodín; ak si zvolíte menej intenzívne svetlo, batéria môže vydržať oveľa dlhšie. Dobijete ju jednoducho použitím USB kábla.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku

Univerzálne dizajnové svetlo do záhrady a interiéru – Nordlux Sponge (čierna)
Priemer základne
13,5cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.