Solárny lampáš

Prenosné dizajnové svetlo Leo To Go  od Nordluxu navrhnuté dánskymi dizajnérmi Says Who je ideálnym riešením pre vašu záhradu. Spája v sebe funkčnosť a dizajn, všetko spolu dokonale ladí – stačí vziať lampu za rukoväť a odniesť ju kdekoľvek potrebujete. Zaoblené svetlo vytvára útulné prostredie na záhrade vďaka automatickému zapnutiu pri zotmení, solárne nabíjanie zase umožňuje odniesť svetlo tam, kde ho akurát potrebujete. Bambus s certifikátom FSC dodáva jemný a prirodzený vzhľad.

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z udržateľne obhospodarovaného lesa.

Prenosné svetlo Leo To Go od Nordluxu spája funkčnosť a dizajn, vďaka rukoväti možno lampu prenášať, pri zotmení sa automaticky rozsvieti, nabíja sa solárnou energiou (bambus)
Príkon
4W
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.