Solárny lampáš

Prenosné dizajnové svetlo Leo To Go  od Nordluxu navrhnuté dánskymi dizajnérmi Says Who je ideálnym riešením pre vašu záhradu. Spája v sebe funkčnosť a dizajn, všetko spolu dokonale ladí – stačí vziať lampu za rukoväť a odniesť ju kdekoľvek potrebujete. Zaoblené svetlo vytvára útulné prostredie na záhrade vďaka automatickému zapnutiu pri zotmení, solárne nabíjanie zase umožňuje odniesť svetlo tam, kde ho akurát potrebujete. Bambus s certifikátom FSC dodáva jemný a prirodzený vzhľad.

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z udržateľne obhospodarovaného lesa.

Prenosné svetlo Leo To Go od Nordluxu spája funkčnosť a dizajn, vďaka rukoväti možno lampu prenášať, pri zotmení sa automaticky rozsvieti, nabíja sa solárnou energiou (bambus)
Rozmery základne
18cm
Doba nabíjania
10 hodin
Výdrž batérie
300lm/4,5h
Životnost žárovky
30000 hodin
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.