Nordlux Kyklop Ripple

výrobca Nordlux #2318051009
65 € 39
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svetelná šou

Kyklop Ripple je moderné elegantné vonkajšie nástenné svietidlo navrhnuté dánskym dizajnérskym duom Says Who. Svietidlo so zvlneným povrchom osvetľuje okolité steny smerom nahor i nadol, a vytvára tak na okolí zaujímavý svetelný efekt. Svietidlo umožňuje paralelné zapojenie, je k dispozícii v čiernom a hrdzavom farebnom variante.

Nordlux Kyklop Ripple je moderné vonkajšie nástenné svietidlo so zvlneným povrchom, ktorý osvetľuje okolie smerom nahor i dole. K dispozícii v čiernej a hrdzavej farbe. (hrdzavá)
Hĺbka
14cm
Krytie
IP54
Materiál
hliník, sklo
Maximálny príkon
2x25W

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.