Nordlux Fluctus 28

výrobca Nordlux #2318231003
108
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dotyk kubizmu

Vonkajšie nástenné svietidlo Fluctus 28 sa pýši moderným architektonickým dizajnom. Štvorcový, aerodynamický tvar s kovovými lamelami doplní exteriér vášho domu a poskytne mäkké, rozptýlené svetlo vedľa vchodových dverí, na terase alebo pri garáži.

Nástenné vonkajšie svietidlo Fluctus v modernom dizajne s kovovými lamelami, vhodné vedľa vchodových dverí alebo na terasu. (čierna)
Hĺbka
12cm
Krytie
IP44
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
2x15W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.