Nordlux Caché

výrobca Nordlux #2220275003
259 € 246
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sochársky dizajn

Elegancia a krása sa snúbia v stolovej lampičke Caché od Nordluxu. Je vyrobená z dvoch dokonale okrúhlych tienidiel, ktoré upútajú vašu pozornosť rovnako ako masívna mramorová základňa, ktorý celý dojem zjednocuje. Caché vytvára hravé prostredie, kde sa svetlo odráža tam a späť medzi dvoma tienidlami. Lampičku si môžete zaobstarať vo dvoch farebných variantoch.

Stolová lampička Caché od Nordluxu s dvoma okrúhlymi tienidlami vo dvoch farebných variantoch. (čierna)
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP20
Materiál
mramor, kov
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.