Nordlux Aludra 18 Seaside

výrobca Nordlux #2118006203
119 € 95
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Výnimočný zážitok

Svetlo Aludra Seaside od Nordluxu spája sochársky dizajn a moderný minimalizmus. Všestranné stropné svetlo vytvára príjemnú atmosféru vďaka hre svetla a tieňov, ktorý sa bude prejavovať v priestore. Svetlo je vyrobené z veľmi odolného materiálu, a tak vydrží aj nepriaznivé podmienky. Môžete si ho kúpiť v troch farbách – čiernej, antracitovej a metalickej hnedej.

Záruka 10 rokov na povrchové chyby.

Vonkajšie stropné svetlo Aludra Seaside od Nordluxu v modernom minimalistickom dizajne. Vďaka svojmu špecifickému tvaru vytvára na okolí hru svetla a tieňa. Vyrobené z odolného materiálu, dostupné v troch farbách – čiernej, antracitovej a metalickej hnedej. (čierna)
Krytie
IP54
Materiál
hliník, plast
Maximálny príkon
15W
Možnosť paralelného zapojenia
áno
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.