Lucide Eryn

výrobca Lucide #1704830111
124
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zlatý klenot

Svetlo Eryn bude hviezdou každého večierka i všedného dňa. Závesné svietidlo dodá priestoru nádych luxusu vďaka farebnej kombinácii chrómu a zlatej. Všetko ešte podčiarkuje pruhovaný vzor, kde svetlo preniká do priestoru medzi jednotlivými pruhmi. Väčšina žiary potom prestupuje smerom nadol. Zaobstarajte si tento klenot aj k vám domov.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Luxusné závesné svietidlo Eryn v kombinácii zlatej farby a chrómu s pruhovaným vzorom. (chróm, zlatá)
Farba kábla
šedá
Dĺžka kábla
130cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.