UMAGE Santé wall

výrobca Umage #4251
108
dostupnosť: 15 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzálny stojan

S jednoduchým, a predsa elegantným nástenným stojanom Santé bude takmer každé tienidlo UMAGE ozdobou vášho interiéru. Dodajte svojmu domovu nádych luxusu. Variabilný a flexibilný stojan umožňuje nasmerovať tienidlo smerom nadol alebo nahor – presne podľa vašich požiadaviek a možností priestoru. Stojan je k dispozícii v štyroch farebných variantoch. Je to len stojan, žiarovky a tienidlá treba dokúpiť samostatne (pozri súvisiace produkty).

Jednoduchý a elegantný nástenný stojan Santé. Vhodný pre väčšinu menších tienidiel UMAGE (biela)
Hĺbka
29,5cm
Materiál
hliník, kov
Priemer základne
10cm
Šírka
10cm

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.