UMAGE Shade

výrobca Umage #2107
53 € 27
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Originálny kúsok

Neobvyklé a veľmi originálne plstené tienidlo UMAGE Shade rozhodne neprehliadnete. Ak preferujete prírodné materiály, a zároveň sa nebojíte vybočiť z priemeru, je UMAGE Shade práve pre vás. Tienidlo je kompatibilné so závesmi a stojanmi radu UMAGE.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Tienidlo je pohyblivé – možno ho použiť ako stojaciu alebo závesnú lampu.

 

Originálne plstené tienidlo UMAGE Shade. Na závesné osvetlenie aj stojacie lampičky. Kombinácia odtieňov sivej (šedá)
Materiál
plsť
Prevedenie
šedá
Priemer
33cm
Výška
3,3cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.