Nordlux Works IP65 šedá

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2111076101
59
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pracovné LED svetlo

Výkonné prachotesné žiarivkové svietidlo Works značky Nordlux v úspornom LED vyhotovení sa dodáva s vysokým krytím až IP65 a v 2 variantoch výkonu. Hodí sa do miestností, kde sa vyžaduje vyššia intenzita svetla a odolnosť svietidla, napr. do garáže alebo pivnice.

Výkonné prachotesné žiarivkové svietidlo Nordlux Works IP65 s vysokým krytím a odolnosťou vo dvoch výkonnostných variantoch je vhodné do garáže alebo pivnice. (Svetelný tok: 2112lm)
Príkon
24/48W
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
žiarivka T8
Závit
G13
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.