Nordlux Works IP65

Energetická trieda F výrobca Nordlux #27386101
43 € 22
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pracovné LED svetlo

Výkonné prachotesné žiarivkové svietidlo Works značky Nordlux v ekonomickom LED vyhotovení vo dvoch veľkostiach sa dodáva s vysokým krytím až IP65. Hodí sa do miestností, kde sa vyžaduje vyššia intenzita svetla a väčšia odolnosť svietidla, napr. v garáži alebo v pivnici.

Výkonné prachotesné žiarivkové LED svietidlo Nordlux Works IP65 s vysokým krytím a odolnosťou vo dvoch veľkostiach. (Dĺžka: 66cm)
Farebná teplota
4000K
Energetická trieda
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP65

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.