Nordlux Mani

Energetická trieda E výrobca Nordlux #45606001
27
skladom 9 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchá klasika

Svetlo Mani značky Nordlux môžete použiť aj ako stropné, tak aj nástenné svietidlo. Vďaka svojmu jednoduchému modernému dizajnu sa bude vynímať v kúpeľni, nad vchodom alebo aj v detskej izbe. Biele plastové tienidlo poskytuje mäkké a teplé biele svetlo, takže zútulní aj inak minimalisticky zariadenú miestnosť.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Klasické nástenné/stropné svietidlo Nordlux Mani vo dvoch veľkostiach ( Priemer: Ø25,5cm)
Farebná teplota
3000K
Energetická trieda
Hĺbka
9,5/10,5cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.