Nordlux Vic 35 3000K

Energetická trieda E
výrobca Nordlux #2210236001
31
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tenké a výkonné

Vic je séria stropných svietidiel od Nordluxu, ktorá sa vyznačuje tenkým dizajnom. Zabudovaná LED žiarovka s farebnou teplotou 3000 K osvetľuje okolie vysokým svetelným tokom. Svetlo je praktické a hodí sa do chodby alebo obytných miestností ako centrálne svetlo.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Séria Vic od Nordluxu v tenkom dizajne s vysokým svetelným tokom a farebnou teplotou 3000 K, praktická do chodby. (biela)
Farebná teplota
3000K
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
15cm
Energetická trieda
E

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.