Nordlux Vic 22 3000K

výrobca Nordlux #2310106001
18
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tenké a výkonné

Vic je séria stropných svietidiel od Nordluxu, ktorá sa vyznačuje tenkým dizajnom. Zabudovaná LED žiarovka s farebnou teplotou 3000 K osvetľuje okolie vysokým svetelným tokom. Svetlo je praktické a hodí sa do chodby alebo obytných miestností ako centrálne svetlo.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Séria Vic od Nordluxu v tenkom dizajne s vysokým svetelným tokom a farebnou teplotou 3000 K, praktické do chodby. (biela)
Farebná teplota
3000K
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP21
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.