Nordlux Temple 30 To Go

výrobca Nordlux #2218325031
97 € 78
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Solárny lampáš

Novinka Temple 30 To Go od Nordluxu očarí vašu záhradu svojím minimalistickým dizajnom a funkčným využitím. Materiál je odolný voči drsnému severskému počasiu, zvládne dážď aj vietor. Prenosné svetlo sa pri zotmení automaticky rozsvieti a dobíja sa pomocou solárneho panelu navrchu lampy. Poskytuje príjemné osvetlenie vašej záhrady, kde ho môžete pohodlne premiestňovať. Je k dispozícii vo dvoch farebných vyhotoveniach.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Prenosná vonkajšia lampa na solárnu energiu vo dvoch farebných vyhotoveniach. (galvanizovaná oceľ)
Priemer základne
13,8cm
Doba nabíjania
12 hodin
Výdrž batérie
100%/5h
Žiarovka
LED

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.