Nordlux Temple 30 To Go

výrobca Nordlux #2218325031
K dispozícii v showroome Praha
?
97
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Solárny lampáš

Novinka Temple 30 To Go od Nordluxu očarí vašu záhradu svojím minimalistickým dizajnom a funkčným využitím. Materiál je odolný voči drsnému severskému počasiu, zvládne dážď aj vietor. Prenosné svetlo sa pri zotmení automaticky rozsvieti a dobíja sa pomocou solárneho panelu navrchu lampy. Poskytuje príjemné osvetlenie vašej záhrady, kde ho môžete pohodlne premiestňovať. Je k dispozícii vo dvoch farebných vyhotoveniach.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Prenosná vonkajšia lampa na solárnu energiu vo dvoch farebných vyhotoveniach. (galvanizovaná oceľ)
Farebná teplota
3000K
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
100cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.