Bezdrôtové a funkčné

Séria Rica je rad bezdrôtových solárnych svetiel, ktoré sa budú vynímať v exteriéri. Rica Square je záhradný stĺpik v modernom dizajne, ktorý sa počas dňa nabíja slnečným svetlom a automaticky sa rozsvieti pri detekcii pohybu. Svetlo smerujúce dole je ideálne na osvetlenie hlavného vchodu alebo príjazdovej cesty. Vďaka priloženému hrotu, ktorý je súčasťou balenia, sa ľahko inštaluje.

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

Záhradný bezdrôtový solárny stĺpik svetla Rica Square v modernom dizajne. Počas dňa sa nabíja slnečným žiarením a automaticky sa rozsvieti pri detekcii pohybu. Ideálny na osvetlenie hlavného vchodu alebo príjazdovej cesty. (čierna)
Farebná teplota
3000K
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP44
Materiál
nerezová oceľ

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.