Nordlux Mono

výrobca Nordlux #83698003
97 € 49
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistická a nastaviteľná

Mono je jednoduchá a minimalistická vonkajšia lampa. V čiernom vyhotovení a s hrotom na zapichnutie do záhonu alebo trávnika. Nastaviteľná hlava lampy umožňuje veľmi presné nasmerovanie svetla. Môžete ju kombinovať s nástenným svietidlom rovnakej série.

Schuko koncovka – na použitie v Slovenskej republike je potrebný adaptér.

Smerovateľná jednoduchá vonkajšia lampa na zapichnutie v čiernom vyhotovení so Schuko zástrčkou (čierna)
Dĺžka kábla
190cm
Krytie
IP44
Materiál
hliník
Maximálny príkon
35W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.