Nordlux Oja 60 Smart

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2015146101
135
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ultraštíhly

Tenké stropné svietidlo Oja 60 Smart s podsvietením je k dispozícii v bielej a čiernej verzii. Výhodou inteligentného svietidla je ovládanie cez bluetooth (aplikácia Nordlux Smart Light), kde si podľa potreby môžete nastaviť svetelný tok a teplotu farieb, alebo prostredníctvom Smart diaľkového ovládača (pozri súvisiace produkty).

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Ultratenký stropný panel Oja 60 Smart, ovládanie cez bluetooth, voľba intenzity svetla a teploty farieb vo dvoch farbách. (biela)
Svetelný tok
3500lm
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.