Nordlux Landon Smart

výrobca Nordlux #2110840101
54
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

A kúpeľňa žiari

Svietidlá Landon Smart  umožňujú vďaka svojmu vysokému krytiu použitie vo vlhkých priestoroch vášho domova, napríklad v kúpeľni. Skvelou funkciou je ovládanie cez bluetooth (Nordlux Smart Light), môžete si vybrať svetelný tok, teplotu farieb a stmievanie vnútorného a vonkajšieho kruhu. Prisadené bodové svetlo môžete mať v bielom alebo čiernom vyhotovení.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku 

Prisadené bodové svetlo do kúpeľne Landon Smart s možnosťou ovládania pomocou aplikácie Nordlux Smart Light vo dvoch farebných vyhotoveniach. (biela)
Farebná teplota
2700-6500K
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP44
Materiál
kov, plast

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.