Nordlux Dorado Smart 1-Kit

Energetická trieda G výrobca Nordlux #2015650101
22 € 17
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodové svetlo do izby aj kúpeľne

Zabudované svietidlo Dorado od Nordluxu je vhodné do miestnosti, kde potrebujete príjemné osvetlenie. Zároveň dobre znáša aj s vlhké prostredie napríklad v kúpeľni alebo aj vonku. Skvelou funkciou je ovládanie cez bluetooth (Nordlux Smart Light), výber svetelného toku a teploty farby.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Zabudované svietidlo Dorado od Nordluxu vyžaruje teplé biele svetlo, takže je vhodné napríklad do miestnosti, kde potrebujete príjemné osvetlenie. Má aj vysoký stupeň IP. (biela)
Priemer
8,5cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.