Nordlux Smart dálkový ovladač

výrobca Nordlux #2015700001
32
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Majte to pod kontrolou

Extra diaľkové bluetooth ovládanie na pohodlnú kontrolu nad vaším inteligentným osvetlením. Jednoducho spárujte ovládanie s mobilnou aplikáciou Nordlux Smart Light, vyberte si svetlá alebo inteligentné žiarovky, ktoré chcete mať vďaka ovládaniu pod kontrolou. Viac informácií nájdete v návode na montáž a inštaláciu.

Balenie vrátane batérie.

Extra diaľkové ovládanie na pohodlnú kontrolu nad vaším inteligentným osvetlením. (biela)
Dĺžka
12cm
Hĺbka
1,46cm
Prevedenie
biela
Šírka
6,7cm
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.