Nordlux Konchi

výrobca Nordlux #2312901001
59 € 36
Cena za kusy skladem.
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nástenná mušľa

Elegantné nástenné svietidlo Konchi od Nordluxu vám prinesie domov kúsok mora a exotiky. Kombinácia mäkkých tvarov inšpirovaných prírodou a príjemného rozptýleného svetla sa bude skvele hodiť do detskej izby. Svietidlo môžete mať vo dvoch farbách – bielej a zelenej.

Nástenné svietidlo Konchi v tvare mušle poskytuje príjemné rozptýlené svetlo, ktoré sa skvele hodí do detskej izby. K dispozícii vo dvoch farbách. (biela)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Materiál kábla
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.