Nordlux Glossy

výrobca Nordlux #2020505001
356
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mramorový lesk

Stolová lampa z exkluzívnych materiálov, ako je mramor, mosadz a opálové sklo, je priam stelesnením vkusného a mimoriadne elegantného dizajnu. Názov Glossy napovedá žiarivý povrch opálového skla, cez ktoré preniká do miestnosti jemné a príjemne tlmené svetlo.

Mramor je prírodný materiál, preto sa jeho zafarbenie, vzory a línie môžu líšiť na každej lampe.

Stolová lampa Nordlux Glossy z exkluzívnych materiálov, ako je mramor, mosadz a opálové sklo, je stelesnením vkusného a mimoriadne elegantného dizajnu (biela)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP20
Materiál
mramor
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.