Lucide Cona

výrobca Lucide #1716450131
90
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Škandinávsky minimalizmus

Funkčnosť a autenticita sa prepájajú v modernom stolovom svietidle Cona. Škandinávsky dizajn zjednotený v tejto minimalistickej lampičke bude ozdobou každého interiéru. Jednoduché biele vyhotovenie je doplnené kovovou tyčou s motívom dreva, ktorá sa tiahne od oválnej základne až po tienidlo. To si vďaka otočnému kĺbu môžete ľahko nasmerovať, kam práve potrebujete.

Stolová lampička Cona v bielom vyhotovení s kovovou tyčou s motívom dreva a otočným kĺbom na jednoduché smerovanie tienidla. (biela)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.