Nordlux Aleria

výrobca Nordlux #2019131010
38
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nenápadné svetlo

Malá lampa, ktorá dokáže poriadne posvietiť, to je Aleria od Nordluxu. Svoje meno získala podľa malebného mestečka na Korzike. Nezaberie veľa miesta a pristane jej to napríklad nad dverami do domu alebo garáže, ale dá sa použiť aj v interiéri. Vyberte si z 5 farebných vyhotovení.

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované a mosazné prevedenie.

Malá lampa, ktorá dokáže poriadne posvietiť, to je Aleria od Nordluxu. Nástenné vonkajšie svetlo v 5 farebných vyhotoveniach. (šedá)
Hĺbka
14,7cm
Krytie
IP44
Materiál
kov
Maximálny príkon
35W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.