🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Tin Maxi

výrobca Nordlux #21519929
65
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický funkčný dizajn

Vonkajšie dvojité nástenné svietidlo Nordlux Tin Maxi s minimalistickým funkčným dizajnom, vhodné na osvetlenie domu a jeho okolia. Obojsmerné osvetlenie, žiarovky sú kryté sklom. Dostupné v 4 farbách, možno kombinovať s ďalšími svietidlami zo širokej ponuky série Tin. 

Dvojité vonkajšie nástenné svietidlo valcovitého tvaru v štýlovom a modernom dizajne v štyroch farebných variantoch (hliník)
Hĺbka
12,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.