Nordlux Cardiff Down

výrobca Nordlux #74381003
32 € 26
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klasický vonkajší lampáš

Cardiff je elegantné nástenné svietidlo na vonkajšie použitie, vhodné na osvetlenie vchodu do domu alebo jeho okolia. V retro dizajne s hlavou lampy smerujúcou nadol. 

Krásne elegantné vonkajšie nástenné svietidlo v retro dizajne z čierneho kovu so sklenenými priehľadmi s hlavou lampy smerujúcou nadol (čierna)
Hĺbka
27cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
hliník, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.