Pre inteligentnú domácnosť

Inteligentná žiarovka Nordlux vám ponúka široký rozsah teplôt svetla od 2200 do 6500 K. Od teplej bielej, ktorá je vhodná na relaxáciu, odpočinok a vytvorenie príjemnej atmosféry až po neutrálnu či po studenú bielu, ktorá je vhodná predovšetkým na pracovné aktivity. Môžete si vybrať z viac ako 16 miliónov farieb, ktoré je žiarovka schopná poskytnúť. Intenzitu svetla môžete meniť v rozmedzí 32 – 1055 lm. Stmievanie žiarovky sa ľahko ovláda pomocou Nordlux Smart Light bluetooth aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo z Apple Store/Google Play. Na ovládanie môžete použiť aj diaľkový ovládač (pozri súvisiace produkty). Okrem toho možno inteligentnú žiarovku spojiť s Nordlux Smart Light Bridge, ktorý rozširuje funkcie o hlasové ovládanie (Google Assistant/Amazon Alexa) alebo napríklad plánované vypínanie/zapínanie inteligentných žiaroviek vo vašej domácnosti.

Inteligentná žiarovka od Nordluxu s nastaviteľnou teplotou farieb a až 16 miliónmi farieb, stmievateľná pomocou aplikácie Nordlux Smart Light alebo diaľkového ovládania. (biela)
Farebná teplota
2200-6500K
Energetická trieda
E
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.