Chytrá žárovka E14 4,5W 2200-6500K 2ks

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2170201401
15
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pre inteligentnú domácnosť

Inteligentná žiarovka od Nordluxu je vaším pomocníkom na dosiahnutie správnej atmosféry. Intenzitu svetla môžete meniť v rozmedzí od 10 do 470 lm. Umožňuje meniť farbu svetla od jasného bieleho studeného tónu po príjemne teplo ladené odtiene – presnejšie od 2200 K až do 6500 K. Stmievanie žiarovky sa ľahko ovláda pmocou Nordlux Smart Light bluetooth aplikácie, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť na Apple Store/Google Play. Okrem toho možno inteligentnú žiarovku spojiť s Nordlux Smart Light Bridge, ktorý rozširuje funkcie o hlasové ovládanie (Google Assistent/Amazon Alexa) alebo napríklad plánované vypínanie/zapínanie inteligentných žiaroviek vo vašej domácnosti. Balenie obsahuje 2 kusy.

Inteligentná žiarovka vytvorí správnu atmosféru na každú príležitosť. V balení po 3 kusoch. (biela)
Farebná teplota
2200-6500K
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.