Pre inteligentnú domácnosť

Inteligentná žiarovka Nordlux vám ponúka široký rozsah teplôt svetla 2200 – 6500 K. Od teplej bielej, ktorá je vhodná na relaxáciu, odpočinok a navodenie príjemnej atmosféry až po neutrálnu až studenú bielu, ktorá je vhodná najmä na pracovné aktivity. Na výber je viac ako 16 miliónov farieb, ktoré je žiarovka schopná poskytnúť. Intenzitu svetla môžete meniť v rozsahu 10 – 806 lm. Stmievanie žiarovky sa ľahko ovláda pomocou Nordlux Smart Light bluetooth aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo z Apple Store/Google Play. Okrem toho je možné inteligentnú žiarovku spojiť s Nordlux Smart Light Bridge, ktorý rozširuje funkcie o hlasové ovládanie (Google Assistant/Amazon Alexa) alebo plánované vypínanie a zapínanie inteligentných žiaroviek vo vašej domácnosti.

Inteligentná žiarovka od Nordluxu s možnosťou nastavenia farebnej teploty a až 16 miliónmi farieb, stmievateľná pomocou aplikácie Nordlux Smart Light alebo diaľkového ovládania. (biela)
Farebná teplota
2200-6500K
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Prevedenie
biela
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.