Chytrá žárovka GU10 4,7W 2200-6500K

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2070031000
11
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pre inteligentnú domácnosť

Inteligentná žiarovka od Nordluxu vám ponúka široký rozsah teplôt svetla 2200 – 6500 K. Od teplej bielej, ktorá je vhodná na relaxáciu, odpočinok a navodenie príjemnej atmosféry až po neutrálnu až studenú bielu, ktorá je vhodná najmä na pracovné aktivity. Intenzitu svetla môžete meniť v rozsahu 10 – 380 lm. Stmievanie žiarovky sa ľahko ovláda pomocou Nordlux Smart Light bluetooth aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo z Apple Store/Google Play. Okrem toho je možné inteligentnú žiarovku spojiť s Nordlux Smart Light Bridge, ktorý rozširuje funkcie o hlasové ovládanie (Google Assistant/Amazon Alexa) alebo plánované vypínanie a zapínanie inteligentných žiaroviek vo vašej domácnosti.

Inteligentná žiarovka vytvára správnu atmosféru na každú príležitosť. (biela)
Farebná teplota
2200-6500K
Energetická trieda
Prevedenie
biela
Priemer
5cm
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.