Smart Light Bridge

výrobca Nordlux #1507070
29
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pre inteligentnú domácnosť 

Inteligentný Light Bridge vám s pomocou bluetooth umožní ovládať svetlá vo vašej domácnosti v podstate odkiaľkoľvek. Vďaka aplikácii si môžete nastaviť plány a programy tak, aby svetlá simulovali vašu prítomnosť, napríklad keď je rodina na dovolenke. Keďže zariadenie Nordlux Smart Light je kompatibilné s inteligentnými domácimi asistentmi Amazon Alexa a Google Home, je možné ovládať svetlá aj hlasom. Smart Bridge je potrebné zakúpiť samostatne.

Smart Light Bridge vylepšuje funkcie inteligentných žiaroviek Nordlux prepojením a ovládaním odkiaľkoľvek. (biela)
Dĺžka
6,6cm
Dĺžka kábla
120cm
Krytie
IP20
Prevedenie
biela
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.