Praktické a elegantné

Nabíjacie zariadenie Unifier od Umage je jednoduchým a elegantným riešením pre vaše bezdrôtové Qi nabíjanie. Ľahko a bez zamotaných káblov s ním nabijete svoj chytrý telefón, svietidlo Asteria Move alebo Orbit – stačí ich položiť na podložku. LED svetlo na zariadení Unifier umožňuje sledovať proces nabíjania, poskytuje stabilný výkon až 10 W. Môžete si vybrať z čierneho alebo bieleho variantu.

Zariadenie Unifier od Umage je riešením na jednoduché bezdrôtové Qi nabíjanie. Ľahko nabijete mobilný telefón, svietidlo Asteria Move alebo Orbit. K dispozícii vo dvoch farbách. (biela, ružové zlato)
Materiál
hliník, plast
Priemer
9,9cm
Výška
0,7cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.