Nordlux Marsi 260lm

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2312351001
59 € 47
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantné a stmievateľné

Nástenné svietidlo Marsi od Nordluxu vytvorí dokonalé osvetlenie aj u vás doma. Elegantný dizajn a dve okrúhle tienidlá poskytujú okolitému priestoru mäkké rozptýlené svetlo. Svietidlo je možné stmievať vďaka trojstupňovému stmievaču. Biele vyhotovenie sa hodí do akéhoľkovek interiéru, skvele posvieti v chodbe alebo v spálni.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

marsi3 (jpg)

Nástenné svietidlo Marsi pozostávajúce z dvoch kruhových tienidiel dodáva priestoru rozptýlené svetlo a je stmievateľné v 3 krokoch. V bielom vyhotovení sa hodí do chodby alebo spálne. (biela)
Stmievač
áno
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.