Lucide Benni

výrobca Lucide #1452010135
45
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Viac než svetlo

Oku lahodiaca nástenná lampa Benni v modrej farbe prinesie do vášho domova viac než len svetlo. Dekoratívne svietidlo s opálovou žiarovkou a tienidlom z kvalitnej ocele dodá tú správnu dávku osvetlenia vašej chodbe, spálni alebo kútiku na čítanie.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Dekoratívna nástenná lampa Benni v modrej farbe dodá svetlo vašej spálni, obývačke alebo chodbe. (modrá)
Dĺžka
21cm
Hĺbka
12cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.