Studio Vayehi Light Cloud 50

výrobca Studio Vayehi #SV2001CO/102
734
dostupnosť: 28 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Udržateľnosť v kombinácii s ľahkosťou obláčika

Táto závesná lampa sa bude znášať vo vašom interiéri ako obláčik. Light Cloud 50  poteší každého, komu je blízka myšlienka trvalej udržateľnosti – je totiž vyrobená zo zvyškov dýh z drevárskych dielní, ktoré už nemajú využitie. Každá lampa Light Cloud je originál, a keďže je vyrobená z dlhého súvislého pásu dyhy, ktorý sa stáča do špirály, po rozsvietení vzniká dojem slnečných lúčov prenikajúcich cez oblaky.

Vyberte si z javorového, orechového alebo bambusového vyhotovenia a z piatich farieb kábla – čiernej, bielej, sivej, hnedej a svetlohnedej.

Svetlo sa štandardne dodáva s bielym káblom. Ak si želáte inú farbu, napíšte nám ju do poznámky.

Info o kryte

Udržateľná elegantná závesná lampa z dyhy – Studio Vayehi Light Cloud 50 v troch vyhotoveniach – javor, orech, bambus. (Dyha: orech)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
150cm
Dôležité info
Iná farba kábla na požiadanie.
Materiál
dyha

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Studio Vayehi

Izraelské dizajnérske duo Tzuri Gottlieb a Katharina Brand spolu zdieľajú veľkú lásku k prírode a prírodným materiálom. Predovšetkým dyhy sú v ich tvorbe zásadné. Tento materiál skúmajú z technického hľadiska a skúšajú, kam až ich pustia. V ich tvorbe môžeme vidieť odtlačok toho, s akým citom nad svietidlami a materiálmi uvažujú. Ich svietidlá sú veľmi organické a vychádzajú rýdzo z prírody.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.