Nordlux Oja 42 IP54 2700K stmívatelné

Energetická trieda E výrobca Nordlux #50056104
86
skladom 9 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Okrúhle LED svetlo

Jednoduché orkúhle stropné svietidlo Oja 42 od Nordluxu v ultratenkom dizajne s vysokým krytím je vhodné do vlhkých priestorov, ako je kúpeľňa. Poskytuje príjemné svetlo s jemným efektom podsvietenia, ktoré možno stmievať so zakúpeným externým nástenným stmievačom. Svietidlo je k dispozícii so vzhľadom dreva.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja 42 od Nordluxu nenásilne doplní každý priestor, ideálne do kúpeľne, možnosť stmievania s externým stmievačom. (drevo)
Príkon
24W
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.