Nordlux Piso

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2010756001
130
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasové minimum

Svetlá Piso symbolizujú severský minimalizmus. Štýlový dizajn a nadčasový moderný výraz v kombinácii s funkčnosťou, to je Nordlux Piso. Svetlo je vybavené stmievateľným LED zdrojom, pri znížení intenzity sa mení aj teplota farby (čím slabšie svetlo svieti, tým je farba svetla teplejšia – vhodné na atmosféru pri večernom osvetlení). Stmievanie sa vykonáva pomocou nástenného stmievača. Hodí sa práve tam, kde potrebujete jasné svetlo bez toho, aby zaberalo príliš veľa miesta, napríklad vo vstupných priestoroch. 

Záruka 5 rokov na LED zdroj.

Screenshot 2020-10-07 v 10.33.59 (png)

Štýlový dizajn a nadčasový moderný výraz kombinovaný s funkčnosťou, vybavený ovládačom na nastavneie teploty svetla, to je Nordlux Piso (biela)
Farebná teplota
2200-2700K
Dôležité info
Aby svetlo fungovalo správne, musí sa používať so stmievačom.
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
80 Ra

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.