Samolepiaci LED pásik

Univerzálny LED pásik od Nordluxu môžete použiť všade tam, kde je málo miesta na klasické osvetlenie, ale predsa tam potrebujete veľa svetla. Pásik je k dispozícii v dĺžke 500 cm. Bez zložitej montáže ho jednoducho nalepíte, kde treba. Súčasťou balenia je diaľkový ovládač, ktorým nastavujete teplotu svetla alebo určujete farbu svetla. V režime Disco bude svetlo blikať v rytme hudby. Vhodný do vlhkého prostredia.

Záruka 5 rokov na LED pásik.

Univerzálny LED pásik od Nordluxu s dĺžkou 500 cm. Široké možnosti použitia – do kuchyne, obývacej alebo detskej izby. Umožňuje nastaviť teplotu farieb alebo vybrať si farieb. V režime Disco bliká do rytmu hudby. (Dĺžka: 5m)
Farba kábla
biela
Dĺžka
500cm
Dĺžka kábla
120cm
Krytie
IP44
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.