Nordlux LED pásek Colour Music 3m

výrobca Nordlux #2210399901
43 € 26
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Samolepiaci LED pásik

Univerzálny LED pásik od Nordluxu využijete všade tam, kde je málo miesta na klasické osvetlenie, ale predsa tam potrebujete veľa svetla. Pásik je k dispozícii v dĺžke 300 cm. Bez zložitej montáže ho jednoducho nalepíte tam, kde treba. Súčasťou balenia je diaľkový ovládač, ktorým si nastavujete teplotu svetla alebo určujete farbu svetla. V režime Disco bude svetlo blikať do rytmu hudby. Vhodný do vlhkého prostredia.

Záruka 5 rokov na LED pás.

Univerzálny LED pásik od Nordluxu s dĺžkou 300 cm. Široké možnosti použitia – do kuchyne, obývacej alebo detskej izby. Umožňuje nastaviť teplotu farieb alebo výber farby. V režime Disco bliká do rytmu hudby. (Dĺžka: 3m)
Farba kábla
biela
Dĺžka
300cm
Dĺžka kábla
120cm
Krytie
IP44
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.