Nordlux Kaito Dim

výrobca Nordlux #2220506001
194
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jasné a zreteľné

Bønnelycke MDD prichádza s novinkou, stropným svietidlom Kaito Dim. Spája moderný dizajn a inovácie do jednotnej funkčnej svietiacej plochy. Tienidlo poskytuje mäkké a rozptýlené svetlo a vďaka mosadznému nastaviteľnému kĺbu ho môžete nasmerovať požadovaným smerom. Skvele vyzerá inštalácia niekoľkých svetiel, napríklad na chodbe.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Inovatívne stropné svietidlo Kaito Dim s nastaviteľným kĺbom na smerovanie svetla v bielej farbe. (biela)
Farebná teplota
3000K
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP20
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.