Nordlux Kaito Dim

Energetická trieda E
výrobca Nordlux #2220506001
162 € 113
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jasné a zreteľné

Bønnelycke MDD prichádza s novinkou, stropným svietidlom Kaito Dim. Spája moderný dizajn a inovácie do jednotnej funkčnej svietiacej plochy. Tienidlo poskytuje mäkké a rozptýlené svetlo a vďaka mosadznému nastaviteľnému kĺbu ho môžete nasmerovať požadovaným smerom. Skvele vyzerá inštalácia niekoľkých svetiel, napríklad na chodbe. Stropné svietidlo je dostupné v bielom a sivom prevedení.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Inovatívne stropné svietidlo Kaito Dim s nastaviteľným kĺbom na smerovanie svetla v bielej a sivej farbe. (biela)
Priemer základne
10,6cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.