Nordlux Latona

Energetická trieda E výrobca Nordlux #47416101
22 € 13
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Do dielne a kuchyne

Klasické podlhovasté stropné svietidlo Nordlux Latona je ideálne na osvetlenie pracovnej plochy v dielni a kuchyni. Je veľmi decentné, takže sa dá ľahko skryť a nikde nebude prekážať. Očakávajte teda dostatok príjemného svetla na prácu. Vďaka dvojstupňovému moodmakeru si môžete voliť teplotu farby svetla (3000K alebo 4000K).

Svetlo je k dispozícii v troch verziách, ktoré sa líšia dĺžkou, výkonom a svetelným tokom.

Latona 5 W – dĺžka 31,2 cm, svetelný tok 420 lm, max. výkon 5 W

Latona 9 W - dĺžka 56,2 cm, svetelný tok 730 lm, max. výkon 9 W

Latona 12 W - dĺžka 91,2 cm, svetelný tok 1050 lm, max. príkon 12 W

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.
 

latona (png)

Klasické podlhovasté stropné svietidlo Nordlux Latona je ideálne na osvetlenie pracovnej plochy v dielni aj v kuchyni. (Dĺžka: 31,2cm)
Prevedenie
biela
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.