Nordlux Kitchenio 3-kit

Energetická trieda G výrobca Nordlux #2015460101
43 € 22
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

"Body" pre kuchárov

Dizajnovým svetlom nad kuchynskou linkou sa môže pochváliť aj kuchyňa. Bodové svetlo Kitchenio je vybavené dvojstupňovým systémom Moodmaker, pri ktorom meníte teplotu svetla (3000 alebo 4000 K) v závislosti od počtu stlačení spínača.

Set 3 kusov v balení.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

kitchenio (png)

Svetlá je možné zapojiť paralelne a inštalovať povrchovo alebo zapustene.

Dizajnové bodové svetlo do kuchyne s možnosťou výberu teploty svetla. (biela)
Prevedenie
nikel
Môžem stmievanie vypnúť?
nie
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.