Nordlux Vanila

výrobca Nordlux #72711003R
59 € 47
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderný štýl bez zbytočných detailov

Kvalitný kov, žiadne zbytočné detaily a moderný štýlový tvar. Ak je to vaša predstava o svetelnom doplnku do obývačky, pracovne alebo detskej izby, dizajnéri navrhli nástennú lampu Nordlux Vanila priamo pre vás. Či už biela alebo čierna – jednoducho sa hodí do moderného minimalistického interiéru.

Kvalitný kov, žiadne zbytočné detaily – nástenná lampa Nordlux Vanila v bielej alebo čiernej farbe (čierna (rozbalené))
Dĺžka kábla
210cm
Hĺbka
28,5cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.