Nordlux Tees

výrobca Nordlux #84863003
59 € 36
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Grafický dizajn

Čierny lakovaný kovový luster Tees v grafickom dizajne poskytne každej miestnosti dostatok svetla a originálny ráz. Vyberte si k nemu dekoratívnu žiarovku v niektorom z moderných alebo retro vyhotovení a upravte svoj domov do dokonalosti.

Čierny lakovaný kovový luster Nordlux Tees v grafickom dizajne (čierna)
Priemer
29cm
Priemer/výška základne
v informacích o produktu
Materiál základne
plast
Farba základne
čierná
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.