Nordlux Recess 3-KIT

Energetická trieda E výrobca Nordlux #84650001
76
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Štýlové vstavané bodové svietidlo Recess značky Nordlux dostanete rovno v sete troch kusov. Vyberte si, či sa vám viac páči variant z brúsenej ocele alebo jednoduchá biela. Dostane vás nastaviteľný uhol lúča, ktorým si svetlo presne nasmerujete. Môžete ho zabudovať do interiéru aj v exteriéri.

Montážne rozmery: výška min. 15 cm

Nastaviteľné max. 25°

Info o kryte

 

Set troch vstavaných nastaviteľných bodových svietidiel Nordlux Recess 3-KIT vo dvoch farbách vrátane LED žiaroviek (biela)
Prevedenie
kartáčovaná oceľ
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
GU10
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.